Connect with us

Güncel

Baro liderinin hesabını çaldı: ‘Zaten yakalanacağım, 500 TL verin’ dedi

Toplumsal medyayı faal olarak kullanan Antalya Barosu Lideri Polat Balkan’ın toplumsal medya hesabı kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından …

Toplumsal medyayı faal olarak kullanan Antalya Barosu Lideri Polat Balkan’ın toplumsal medya hesabı kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından çalındı.

Bu sırada Balkan’ın hesabından bayana yönelik şiddet kampanyasına dayanak formunda ileti giden Hasan Sınar isimli kullanıcı, hesabın çalındığını fark edince hesabı çalan bireye bildiri gönderip, “Başkanın hesabını iade edin, başınıza büyük iş alırsınız” yazdı.

Hesabı çalan kişinin, “500 TL verin çabucak kapatacağım hesabı” diye karşılık vermesi üzerine Sınar, “Genç kardeşim, bu yaptığın cürüm, bizler de avukatız, bir daha düşün istersen” yazdı. Kuşkulu ise karşılık olarak, “Yakışıklı ağabey, ben de biliyorum. Zati yakalanacağım, 500 TL verirseniz, kelam vereceğim. İşim bitti hesapla” dedi.

Hasan Sınar, şüpheliyle ortalarında geçen konuşmayı toplumsal medya hesabından paylaşarak, şunları yazdı:

“Antalya Barosu Lideri Polat Balkan’ın Instagram hesabını ele geçiren dolandırıcı kardeşimizle eğitici bir sohbet. Ceza adaleti sistemi caydırıcılıktan uzaklaştıkça, faillerin özgüveni ve yüreği işte bu türlü artıyor.”

Öte yandan Polat Balkan’ın yaklaşık bir hafta dolandırıcıların elinde kalan hesabı geri alınamadı fakat yapılan şikayetler üzerine kapatıldı.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.